poprzez serwis główny
Aby dodać obiekt przejdź dalej
Dalej
Dom Wypoczynkowy Małgorzata Małek w Zwierzyńcu zaprasza! Perła Roztocza, bo tak mówi się o Zwierzyńcu to idealna baza wypadowa na wypoczynek oraz zwierdzanie Roztocza!
Oferujemy Państwu noclegi w dwóch domach, które znajdują się w cichej dzielnicy Zwierzyńca, blisko lasu i głównych dróg dojazdowych.
Jeden - nowo wykończony - w całości przeznaczony jest dla gości. Oferujemy tam 5 pokoi, 2 łazienki, w pełni wyposażoną kuchnię i aneks jadalny.
W drugim budynku na najniższej kondygnacji, z oddzielnym wejściem, wyodrębniono pomieszczenia noclegowe: 2 pokoje, kuchnię i łazienkę.
Na naszą atrakcyjność wpływa jakość, wyposażenie kwater, przystępna cena oraz miła obsługa.
Nasza oferta:
Budynek I -12 -14 miejsc noclegowych
Budynek II - 6 miejsc noclegowych
Posiadamy dużą działkę z miejscem do parkowania, możliwością rozpalenia ogniska i grillowania.
W Zwierzyńcu jest 68 różnych pomników, tablic oraz figur historycznych i religijnych, co w przeliczeniu na liczbę mieszkańców przypada jeden obiekt na około 50 osób. Wśród tych pomników znajdują się m.in. poświęcone żołnierzom Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, leśnikom, Ochotniczej Rezerwie Milicji Obywatelskiej, powstańcom styczniowym, jeńcom francuskim, Węgrom, psu Marysieńki Sobieskiej i wielu innym postaciom czy wydarzeniom. Bliskość Roztoczańskiego Parku Narodowego z pięknymi stawami Echo z kąpieliskiem strzeżonym i szlakami turystycznymi dodatkowo zwiększa atrakcyjność tego miejsca. Interesującą, a niemal zupełnie nieznaną dzielnicą Zwierzyńca jest Borek. Stanowi ją kompleks 71 drewnianych domów, które wybudowane zostały na przełomie lat 20. i 30. XX wieku.
grill
łazienka
miejsce na ognisko
parking
altana
plac zabaw
balkon
TV w pokojach
TV SAT
aneks kuchenny
kuchnia ogólnodostępna
jadalnia
las
szlaki turystyczne
łazienki w pokojach
lodówka
czajnik
kuchenka mikrofalowa
meble ogrodowe
zastawa stołowa